101 Röllakanmatta, 1960 tal, Signerad AE

101a_8dcf0f8d2e9a103_med.jpeg
  • 101a_8dcf0f8d2e9a103_sm.jpeg
  • 101b_8dcf0f8da1742ab_sm.jpeg
  • 101c_8dcf0f8dff282eb_sm.jpeg
  • 101d_8dcf0f8e7270783_sm.jpeg
  • 101e_8dcf0f8ec9b3aff_sm.jpeg

Golvet

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Mått utan fransar 340 x 140cm