120 Äldre fat, 2 st, Kina

120a_8dcf1c97f97c3de_med.jpeg
  • 120a_8dcf1c97f97c3de_sm.jpeg
  • 120b_8dcf1c982c406bc_sm.jpeg
  • 120c_8dcf1c985924f8a_sm.jpeg
  • 120d_8dcf1c988f3426a_sm.jpeg
  • 120e_8dcf1c98c2b9c58_sm.jpeg

Hylla D

  • Skick:Bruksslitage, finns smånagg,
  • Storlek:Diam 15cm