139 Martin Kuorak, Samekniv, Jokkmokk, signerad

139a_8dcf1d4a75488b3_med.jpeg
  • 139a_8dcf1d4a75488b3_sm.jpeg
  • 139b_8dcf1d4b03c1f3d_sm.jpeg
  • 139c_8dcf1d4b5fc662d_sm.jpeg
  • 139d_8dcf1d4b9c6105e_sm.jpeg
  • 139e_8dcf1d4bcdff09c_sm.jpeg

Renhorn och läder

Hylla D

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Längd med slida 23cm