150 Bruno Mathsson fåtölj "Ingrid Hög" Dux

150a_8dcf1da94c8787c_med.jpeg
  • 150a_8dcf1da94c8787c_sm.jpeg
  • 150b_8dcf1da9a2fb333_sm.jpeg
  • 150c_8dcf1daa1d85f09_sm.jpeg
  • 150d_8dcf1daa867bb1e_sm.jpeg
  • 150e_8dcf1daaae5b177_sm.jpeg
  • 150f_8dcf1daaf49884e_sm.jpeg

  • Skick:Slitage och skador se bilder