167 Japanska svärd, 2 st

167a_8dcf27ffa3c57de_med.jpeg
  • 167a_8dcf27ffa3c57de_sm.jpeg
  • 167b_8dcf27ffdb10613_sm.jpeg
  • 167c_8dcf2800063d053_sm.jpeg
  • 167d_8dcf2800292f133_sm.jpeg
  • 167e_8dcf28004b57bf5_sm.jpeg
  • 167f_8dcf280079b3a5c_sm.jpeg
  • 167g_8dcf2800a7dfa51_sm.jpeg
  • 167h_8dcf2800e295819_sm.jpeg
  • 167i_8dcf280132d2143_sm.jpeg

Ben/horn

  • Skick:Slitage ,skador
  • Storlek:Längd med balja 75 - 84,5cm