171 Johnson Bros, England, Fish, 13del

171a_8dcf284385172c3_med.jpeg
  • 171a_8dcf284385172c3_sm.jpeg
  • 171b_8dcf2843c14874c_sm.jpeg
  • 171c_8dcf2843ff185bc_sm.jpeg
  • 171d_8dcf2844227c0dc_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage (finns ett litet nagg i en tallrik)
  • Storlek:Längd 40cm (uppläggnings fatet)