235 Bertil Vallien, glasskulptur, signerad

235a_8dcf4cc129863d5_med.jpeg
  • 235a_8dcf4cc129863d5_sm.jpeg
  • 235b_8dcf4cc14581e47_sm.jpeg
  • 235c_8dcf4cc15c4683b_sm.jpeg
  • 235d_8dcf4cc17929479_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 41cm