256 Japansk, Vas, Brons/mässing, Signerad

256a_8dcf4e3be5e1c21_med.jpeg
  • 256a_8dcf4e3be5e1c21_sm.jpeg
  • 256b_8dcf4e3c1af482c_sm.jpeg
  • 256c_8dcf4e3c53cc9fd_sm.jpeg
  • 256d_8dcf4e3c8dfa028_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, Limrester ovan kant
  • Storlek:H 25cm