271 Vinglas, 11 st, rutslipade

271a_8dcf66637b80b40_med.jpeg
  • 271a_8dcf66637b80b40_sm.jpeg
  • 271b_8dcf6663cb8d7b5_sm.jpeg
  • 271c_8dcf66641576ecf_sm.jpeg
  • 271d_8dcf6664531ad0f_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, finns ett litet nagg i ett glas
  • Storlek:Höjd 18 cm