274 Bertil Vallien, 2 skålar, Åfors Boda, signerade

274a_8dcf66740dd6808_med.jpeg
  • 274a_8dcf66740dd6808_sm.jpeg
  • 274b_8dcf66745964660_sm.jpeg
  • 274c_8dcf66747e370fa_sm.jpeg
  • 274d_8dcf667499d3c6e_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 12,5 - 14,5 cm