29 Bertil Vallien, hög vas "Windpipe" Kosta Boda, Ej signerad

29a_8dcef6f0a60d749_med.jpeg
  • 29a_8dcef6f0a60d749_sm.jpeg
  • 29b_8dcef6f0ca88f29_sm.jpeg
  • 29c_8dcef6f103cf307_sm.jpeg
  • 29d_8dcef6f139551cb_sm.jpeg

Hylla A

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 47cm