32 Kjell Engman, kanna "Bonbon" Kosta Boda, Ej signerad

32a_8dcef704467e73a_med.jpeg
  • 32a_8dcef704467e73a_sm.jpeg
  • 32b_8dcef7047dcda6d_sm.jpeg
  • 32c_8dcef704b1a2295_sm.jpeg
  • 32d_8dcef704dbb9e39_sm.jpeg

Hylla A

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 25,5cm