403 Glasskulptur, Studio Åhus, Signerad, LN-MZ

403a_8dd03c70afe71df_med.jpeg
  • 403a_8dd03c70afe71df_sm.jpeg
  • 403b_8dd03c70dec4538_sm.jpeg
  • 403c_8dd03c7102d039b_sm.jpeg
  • 403d_8dd03c7121f80c2_sm.jpeg
  • 403e_8dd03c713fa26de_sm.jpeg

Lennart Nissmark & Martin Zimsack

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:H 17cm B 17cm Vikt 6,7kg ca (Mått & vikt utan sockel)