403 Glasskulptur, Studio Åhus, Signerad, LN-MZ
Lennart Nissmark & Martin Zimsack
- Skick:Bruksslitage
- Storlek:H 17cm B 17cm Vikt 6,7kg ca (Mått & vikt utan sockel)