Skick:Bruksslitage, finns någon mindre fläck på skärm.
Köparprovision (inkl. moms)
20%
Transport
Mindre objekt kan packas och skickas mot ersättning. Tänk på att vi inte skickar ömtåliga föremål pga den höga skaderisken. Ej heller skrymmande objekt såsom möbler, tavlor, kristallkronor etc. Fråga gärna innan bud läggs om frakt är möjligt. Varan packas inom 14 dagar efter att fakturan är betald. När vi packat och vägt återkommer vi till kund om fraktkostnad. Karlssons Auktioner fråntar sig allt ansvar gällande skador som sker under transporten.