492 Bonad, Flamskvävnad. Dekor av bla papegojor, signerad HJ

492a_8dd058ab86e0f72_med.jpeg
  • 492a_8dd058ab86e0f72_sm.jpeg
  • 492b_8dd058acc6afcdf_sm.jpeg
  • 492c_8dd058ad7dba250_sm.jpeg
  • 492d_8dd058ade682e29_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:150 x 54,5 cm