496 Berndt Friberg, vas, Gustavsberg, signerad

496a_8dd058cfd6b40d5_med.jpeg
  • 496a_8dd058cfd6b40d5_sm.jpeg
  • 496b_8dd058cff9a3750_sm.jpeg
  • 496c_8dd058d01c49b58_sm.jpeg
  • 496d_8dd058d03ea011a_sm.jpeg
  • 496e_8dd058d05f8c970_sm.jpeg
  • 496f_8dd058d08693bf4_sm.jpeg
  • 496g_8dd058d0c15cc5a_sm.jpeg
  • 496h_8dd058d105516a3_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Höjd 11 cm