74 Röllakanmatta, 1960 tal, Signerad AE

74a_8dcf041f9ec8a20_med.jpeg
  • 74a_8dcf041f9ec8a20_sm.jpeg
  • 74b_8dcf041fe25b11e_sm.jpeg
  • 74c_8dcf04200dee3b3_sm.jpeg
  • 74d_8dcf04203ece7c6_sm.jpeg
  • 74e_8dcf0420b66ef81_sm.jpeg

  • Skick:Smutsig, slitage 2 hörn, finns fläck. SE BILDER
  • Storlek:Mått utan fransar 260 x 83cm