390 Lindblom, oljemålning

390a_8dd000329136fed_med.jpeg
  • 390a_8dd000329136fed_sm.jpeg
  • 390b_8dd00032e2c8f83_sm.jpeg
  • 390c_8dd000335a4fe22_sm.jpeg
  • 390d_8dd0003390bba6b_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, finns skador ram
  • Storlek:Rammått 60 x 70 cm