Kategorier

1
16h 48 m
Madeleine Pyk, tavla "Bella" Signerad M Pyk
281
Aktuellt bud2 100 SEK
16h 49 m
Alexius Huber, större tavla, aluminium
282
Aktuellt bud650 SEK
16h 51 m
Större oljemålning, stileben med frukter
283
Aktuellt bud1 300 SEK
17h 09 m
Skulpturtavlor, 2 st, Kronhjortar, mässing
295
Aktuellt bud100 SEK
17h 16 m
Oljemålning
300
Oljemålning
Aktuellt bud250 SEK
7d 15h
Marc Chagall, Konsttryck, Signerad i tryck
317
Aktuellt bud200 SEK
7d 15h
Madeleine Pyk, "Strandpromenad på Rivieran", Färglitografi
330
Aktuellt bud400 SEK
7d 15h
Madeleine Pyk, "Cyklister" Färglitografi
333
Aktuellt bud600 SEK
7d 15h
Madeleine Pyk, Färglitografi, Signerad
336
Aktuellt bud550 SEK
7d 15h
Tavla "Gianni Visentin"
345
Tavla "Gianni Visentin"
Aktuellt bud100 SEK
7d 16h
Större oljemålning, fruktstileben
351
Aktuellt bud2 200 SEK
7d 16h
Tavla, skuret trä
370
Tavla, skuret trä
Aktuellt bud150 SEK
7d 16h
Stig Wernheden, oljemålning
374
Stig Wernheden, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
7d 16h
Vagn Ove Schuach, oljemålning
388
Vagn Ove Schuach, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
7d 16h
A.Olson, oljemålning
389
A.Olson, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
7d 17h
Lindblom, oljemålning
390
Lindblom, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
7d 17h
Knut Grane, litografi, signerad
401
Aktuellt bud100 SEK
14d 14h
Miniatyrtavlor, Porträtt, 3st, Ben
402
Aktuellt bud200 SEK
14d 15h
Äldre oljemålning
409
Äldre oljemålning
Aktuellt bud400 SEK
14d 15h
Miniatyrtavlor, 3 st, porträtt
413
Aktuellt bud300 SEK
14d 15h
Bengt Lindström, litografi, 23/300
414
Aktuellt bud300 SEK
14d 15h
Karl Lundborg, Oljemålning
444
Karl Lundborg, Oljemålning
Aktuellt bud250 SEK
14d 16h
Ulf Onsberg, Litografi, Signerad & Numrerad
450
Aktuellt bud100 SEK
14d 16h
Bertil Gadö, Litografi, Signerad & Numrerad
451
Aktuellt bud100 SEK
14d 17h
Karl Lundborg, oljemålning
489
Karl Lundborg, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
14d 17h
Bengt Lindström, litografi, 36/150
494
Aktuellt bud250 SEK