Kortast tid kvar
- Konst/tavlorRensa filter
281
Madeleine Pyk, tavla "Bella" Signerad M Pyk
Aktuellt bud2 100 SEK
282
Alexius Huber, större tavla, aluminium
Aktuellt bud650 SEK
283
Större oljemålning, stileben med frukter
Aktuellt bud1 300 SEK
295
Skulpturtavlor, 2 st, Kronhjortar, mässing
Aktuellt bud100 SEK
300
Oljemålning
Aktuellt bud250 SEK
317
Marc Chagall, Konsttryck, Signerad i tryck
Aktuellt bud200 SEK
330
Madeleine Pyk, "Strandpromenad på Rivieran", Färglitografi
Aktuellt bud400 SEK
333
Madeleine Pyk, "Cyklister" Färglitografi
Aktuellt bud600 SEK
336
Madeleine Pyk, Färglitografi, Signerad
Aktuellt bud550 SEK
345
Tavla "Gianni Visentin"
Aktuellt bud100 SEK
351
Större oljemålning, fruktstileben
Aktuellt bud2 200 SEK
370
Tavla, skuret trä
Aktuellt bud150 SEK
374
Stig Wernheden, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
388
Vagn Ove Schuach, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
389
A.Olson, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
390
Lindblom, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
401
Knut Grane, litografi, signerad
Aktuellt bud100 SEK
402
Miniatyrtavlor, Porträtt, 3st, Ben
Aktuellt bud200 SEK
409
Äldre oljemålning
Aktuellt bud400 SEK
413
Miniatyrtavlor, 3 st, porträtt
Aktuellt bud300 SEK
414
Bengt Lindström, litografi, 23/300
Aktuellt bud300 SEK
444
Karl Lundborg, Oljemålning
Aktuellt bud250 SEK
450
Ulf Onsberg, Litografi, Signerad & Numrerad
Aktuellt bud100 SEK
451
Bertil Gadö, Litografi, Signerad & Numrerad
Aktuellt bud100 SEK
489
Karl Lundborg, oljemålning
Aktuellt bud100 SEK
494
Bengt Lindström, litografi, 36/150
Aktuellt bud250 SEK