283 Större oljemålning, stileben med frukter

283a_8dcf6797326a4d0_med.jpeg
  • 283a_8dcf6797326a4d0_sm.jpeg
  • 283b_8dcf67976f187c5_sm.jpeg
  • 283c_8dcf6797a241791_sm.jpeg
  • 283d_8dcf6797c9d71b4_sm.jpeg
  • 283e_8dcf6797fc66fb6_sm.jpeg
  • 283f_8dcf67983164900_sm.jpeg

Otydligt signerad

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Rammått 138 x 108 cm