300 Oljemålning

300a_8dcfa6f2686ac30_med.jpeg
  • 300a_8dcfa6f2686ac30_sm.jpeg
  • 300b_8dcfa6f311e0447_sm.jpeg
  • 300c_8dcfa6f36b75f51_sm.jpeg
  • 300d_8dcfa6f3972b225_sm.jpeg
  • 300e_8dcfa6f3c15a184_sm.jpeg

  • Skick:Bruksslitage, finns skador ram.
  • Storlek:Rammått ca 104 x 78cm