281 Madeleine Pyk, tavla "Bella" Signerad M Pyk

281a_8dcf6765c5f9de5_med.jpeg
  • 281a_8dcf6765c5f9de5_sm.jpeg
  • 281b_8dcf676603b71d4_sm.jpeg
  • 281c_8dcf6766232f9be_sm.jpeg
  • 281d_8dcf676638ae971_sm.jpeg
  • 281e_8dcf67665c28f05_sm.jpeg
  • 281f_8dcf67668919001_sm.jpeg
  • 281g_8dcf6766aede2e5_sm.jpeg
  • 281h_8dcf6766bd73cfd_sm.jpeg

Blandteknik

  • Skick:Bruksslitage
  • Storlek:Rammått 55 x 63 cm.