Kortast tid kvar
490
Barometer
Aktuellt bud100 SEK
491
Arthur Zirsack, större glas äpple, Studio Åhus, signerat
Aktuellt bud100 SEK
492
Bonad, Flamskvävnad.
Dekor av bla papegojor, signerad HJ
Aktuellt bud100 SEK
493
Tvättset, 2 del "Holmia" Gustavsberg
Aktuellt bud100 SEK
494
Bengt Lindström, litografi, 36/150
Aktuellt bud250 SEK
495
Fyrklövern, 6 glasassietter med tomtemotiv
Aktuellt bud100 SEK
496
Berndt Friberg, vas, Gustavsberg, signerad
Aktuellt bud450 SEK
497
Svante Skogh, satsbord, 3 del
Aktuellt bud100 SEK
498
Bing & Gröndahl "Blå Måsen" 20 del
Aktuellt bud100 SEK
499
Stig Lindberg"Colorado" 3 del Gustavsberg, Marianne Westman "Granada" karott Rörstrand.
Aktuellt bud100 SEK
500
Satsbord m kakelplattor, 3 del
Aktuellt bud200 SEK
501
Kampferkista
Aktuellt bud350 SEK